6125639
Přihlášení

Slavičín

oficiální stránky města

Aktuality

20.08.2014

Oznámení na přerušení dodávky elektrické energie

E-ON - přerušení dodávky
Dne 5. září 2014 v době od 7.30 do 13.00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie ve Slavičíně. Odstávka se dotkne ulic: Osvobození, Mladotická, Hrnčířská, Mladotické nábřeží, Dlouhá, L. Výducha, Spojovací, Zámečnická a Úvoz. Konkrétní čísla domů, kterých se odstávka týká, naleznete v přiloženém dokumentu.

ikona souboruZpráva o odstávce
 
12.08.2014

Turnaj ve stolním tenisu

Stolní tenis
Již 43. ročník mezinárodního turnaje ve stolním tenisu mužů se koná ve Slavičíně 30. srpna 2014. Akce proběhne ve slavičínské sportovní hale. Turnaj je pořádán za podpory Zlínského kraje. Podrobnosti o turnaji i propozice pro závodníky naleznete v přiloženém dokumentu.

ikona souboruPropozice turnaje
 
11.08.2014

Slavičín 2010 – 2014 v investicích

Mapa investic
Jaké byly investice města Slavičín v letech 2010 – 2014? Co a kde se postavilo, opravilo, rekonstruovalo? Jak byly investice rozmístěny na území města? Na tyto a obdobné otázky Vám odpoví mapa investic. Její ovládání je naprosto intuitivní a poskytuje informace o každé investiční akci co do roku realizace, výši investice a případné výši dotace. Danou akci připomíná také fotografie. Takže pokud Vás tyto informace zajímají, můžete prohlížet.
Přístup do mapové aplikace zde.
 
08.08.2014

Příprava železničních jízdních řádů 2014/2015

Železnice
Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje v současné době připravuje železniční jízdní řády 2014 / 2015. Návrh jízdních řádů vychází ze současné nabídky a předpokládá zachování rozsahu spojení na všech tratích. Návrhy nových jízdních řádů naleznete zde.
Připomínky k železničním jízdním řádům 2014 /2015 je možno zasílat přímo Koordinátorovi veřejné dopravy Zlínského kraje (info@koved.cz) nebo prostřednictvím města Slavičín (podatelna@mesto-slavicin.cz), a to do 5. září 2014.
 
04.08.2014

Grill párty opět nezklamala

S1450010
Dne 3. srpna 2014 jsme strávili příjemné nedělní odpoledne na 2. ročníku Grill párty. Návštěvníci ochutnali vybrané grilované speciality a poslechli si pohodovou country hudbu. Grill párty na letní scéně se opět nesla v poklidném duchu a všem připravila krásný prázdninový den. Velký dík patří všem, kteří se na akci podíleli.
 
28.07.2014

Poskytnutí půjček z Fondu rozvoje bydlení města Slavičín

Peníze
Správní rada fondu vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí půjček z Fondu rozvoje bydlení města Slavičín na opravy a modernizaci bytů, bytových domů a rodinných domů.
Bližší informace a příslušné formuláře jsou k dispozici na webových stránkách města Slavičín (Městský úřad Slavičín – Tiskopisy a formuláře – Ekonomický odbor) nebo přímo na ekonomickém odboru MěÚ.
Termín podání žádosti: do 1. září 2014
 
25.07.2014

Největší rekonstrukce v historii slavičínské střední školy začala…

rekonstrukce SOŠ
Největší a nejnákladnější rekonstrukce školy ve Zlínském kraji probíhá o prázdninách ve Slavičíně, a to v Gymnáziu Jana Pivečky a Střední odborné škole Slavičín. Dva operační programy ROP a OP ŽP, současně s významným spolufinancováním Zlínského kraje (celkem za více jak 50 mil. Kč) umožní získat pro jižní Valašsko nejmodernější kapacity pro výuku na střední škole jak v teoretických tak odborných předmětech především technických oborů. Součástí rekonstrukce je kompletní rekonstrukce elektrorozvodů, kotelny, vody, vybudování nových odborných učeben pro technické obory, výměna oken, zateplení fasády a nové sociální zařízení. Kvalita  odborného výcviku žáků ve Slavičíně se tak i díky novým moderním podmínkám pro studium ještě zvýší.  
 
22.07.2014

FC TVD Slavičín – SK Sigma Olomouc

Logo FC TVD Slavičín
Zveme všechny příznivce fotbalu na 1. kolo Poháru České pošty. V něm se utká místní celek FC TVD Slavičín s týmem SK Sigma Olomouc. Zápas se odehraje v sobotu 26. července 2014, od 17.00 hodin na fotbalovém hřišti FC TVD ve Slavičíně.
 
18.07.2014

Hřiště u MŠ Vlára je již v provozu

Dětské hřiště Vlára
Oznamujeme, že k dnešnímu dni je již v provozu nové dětské hřiště vedle MŠ Vlára. Ne všechno je ještě hotovo – rozhodně zbývá dobudovat lampu veřejného osvětlení, úpravou projde prostor kolem studny, ještě přibude nové oplocení, zřejmě to bude chtít v podzimních měsících také další terénní úpravy. Ale všechny herní prvky jsou na svém místě a dodavatelská firma nám předala příslušné revize, které nám umožňují uvést hřiště v život a zpřístupnit jej veřejnosti. Věříme, že se hřiště bude líbit – je totiž ve variantě, kterou jsme společně vybrali v anketě na webu města.
Pokud si tedy chcete s dětmi hřiště vyzkoušet, máte možnost. Jen prosíme o obezřetnost – výše uvedené práce budou ještě postupně probíhat!
 
18.07.2014

Léto s divadlem 2014

leto s divadle
Léto je v plném proudu, stejně jako slavičínské Léto s divadlem. První červencový pátek byla na letní scéně odehrána komedie Zakázané uvolnění. Dne 25. července ji následuje vydařená komedie S hlavou v oblacích. Na srpen jsou naplánovány další dvě divadelní hry (Ani o den dýl – 15. srpna, Když se zhasne – 22. srpna). Všechna představení se konají na letní scéně, od 21.00 hodin. Srdečně Vás zveme na Léto s divadlem!
 
 
load