Titulní obrázek
Milostivé léto II

Milostivé léto II

21.09.2022
Od 1. září byla spuštěna druhá fáze tzv. „milostivého léta“. Jedná se o jedinečnou možnost splatit exekuce bez úroků. Fyzickým osobám, které mají dluh vůči státu a jiným veřejnoprávním věřitelům vymáhaný soudním exekutorem, se otevírá možnost splnit svůj dluh zjednodušeným a finančně výrazně méně nákladným způsobem. Pokud dlužník využije „milostivého léta“, věřitel sice ztrácí dosud nezaplacené příslušenství, bude mu však uhrazen původní dluh, který je často dlouhodobě nevymahatelný. 
Objednávky pálení

Objednávky pálení

19.09.2022
Objednávky je možno provádět buď přímo osobně v pálenici na adrese Nádražní 25, Hrádek na Vlárské Dráze, Slavičín každý všední den v době 13.00 – 17.00 hodin, nebo na tel. čísle 732 239 902, a to každý všední den v době 8.00 – 17.00 hodin.
Slavičín otevírá brány Cirkuly, včera projekt získal národní ocenění

Slavičín otevírá brány Cirkuly, včera projekt získal národní ocenění

15.09.2022
Cirkula, cirkulárka, to je věc, kterou na Valašsku známe. Ta slavičínská Cirkula se ovšem odborně nazývá re-use centrum („ryjús“ centrum) a najdete ji v areálu sběrného dvora Malé Pole. Slavnostní otevření Cirkuly se bude konat v sobotu 17. září v 16 hodin. Připraven je bohatý program pro děti včetně divadelního představení Řádu červených nosů, kavárničky a tvořivé dílny. Dospělé by mohla zajímat praktická ukázka elektromobility či přednášky na téma změny klimatu.

Odkazy

load