Slavičín

oficiální stránky města
Neděle, 22. květen 2022

Vyhledávání

Aktuality

Jerevan cup 2009 vyhrál Brumov
07.07.2009

XI. Jerevan cup vyhrál Brumov

XI. ročník tradičního nohejbalového turnaje pod názvem Jerevan cup ve Slavičíně vyhrálo poprvé ve své historii mužstvo z Brumova, které v dramatickém finále porazilo obhájce prvenství - celek Hasiči Val. Klobouky 2:1. V boji o 3. místo si to rozdala slavičínská mužstva. Ve třísetovém dramatu byli úspěšnější hráči Absinthu, kteří porazili místní Pošťáky.
Velmi hezké počasí přilákalo do slavičínského zámeckého parku i týmy z Uherského Brodu či Bylnice, v mužstvu Las Vegas hrál i třetiligový fotbalista Slavičína Petr Švach.
Výsledky Jerevan cupu 2009:
1. Brumov, 2. Hasiči Valašské Klobouky, 3. Absinth Slavičín
(Foto na http://pekosan.rajce.idnes.cz)

 
Park párty 2009
07.07.2009

Diváci v zámeckém parku tleskali

První červencová neděle byla ve Slavičíně kulturním svátkem. Dlouho připravovaný program, který musel být v květnu odložen kvůli počasí, probíhal tentokrát pod slunným nebem, a i když se odpoledne přehnal vydatný liják, neodradil účinkující ani diváky. Účastníci se dali počítat na tisíce a bavili se dobře, dokonce až do časných ranních hodin, kdy dozněly poslední tóny hudebního programu této Červencové park-párty.

 
PARK PÁRTY
03.07.2009

Park-párty bude tuto neděli

Město Slavičín zve širokou veřejnost na Červencovou park-párty - městské slavnosti s hudbou a soutěžemi. V neděli 5. července v zámeckém parku ve Slavičíně očekávají pořadatelé účast milovníků hudby, zábavy i dobrého piva. Vstup na všechny programy je po celý den volný.

 
Z loňského ročníku turnaje
02.07.2009

Pozítří odstartuje turnaj Jerevan cup

V sobotu 4. července proběhne už 11. ročník tradičního turnaje v nohejbale trojic pod názvem Jerevan cup.
Organizátoři se těší na účast družstev i veřejnosti v příjemném prostředí antukových kurtů v zámeckém parku.

 
místo pro supermarket
29.06.2009

Supermarket ve Slavičíně bude...

Zastupitelstvo města Slavičín na svém zasedání rozhodlo o odprodeji pozemků k uvolnění prostoru pro stavbu nového obchodního střediska mezi Slavičínem a Hrádkem.
Na jaře příštího roku by se mohlo začít stavět...
Více vyjádření starosty města v článku "Konec dohadů o supermarketu".

 
Zpravodaj
29.06.2009

Slavičínský zpravodaj přeje hezké prázdniny

Právě vyšel prázdninový Slavičínský zpravodaj plný zajímavých zpráv a informací o dění ve městě, o jeho obyvatelích a institucích. Občanům Slavičína bude zítra doručen do domácností, pro ostatní veřejnost je zpravodaj za 6 Kč volně k zakoupení v Městském infocentru na Mladotickém nábřeží.

 
auto charita
26.06.2009

Charita užívá nový automobil

Na dobu šesti let, za symbolickou korunu ročně, obdržela Charita sv. Vojtěcha Slavičín od firmy KOMPAKT, s. r. o., nové vozidlo. Vůz značky Renault Kangoo byl zakoupen díky nosičům reklamy umístěným na ploše automobilu. Projekt sociálního auta podpořily firmy A+BX okna, AGROL, s. r. o., AiP engineering, Austin Powder, BELIT, Boden matte, Bonavia servis, a. s., BTH, s. r. o., Bytex, COOP TUTY, DFH, s. r. o, EKO FILTRS, s. r. o., EUROCORP, s. r. o., Gemini, GIENGER, HOPA, Javorník - ;cz - ;plus, s. r. o., Kloboucká lesní, s. r. o., Kovex, s. r. o., Ladislav Šindler, LARGO, Manag, a. s., Media mix, Metalšrot, MPstav, Nábytek Šuráň, Plyno systém, s. r. o., Podlahářství Řepa, Potraviny Malychová, PRABOS, Remerx, s. r. o., RENOMIX, s. r. o., Sanace Zlín, s. r. o., SLAVGAST, s. r. o., SMS, s. r. o., SPS-střechy, s. r. o., Stabet, s. r. o., Stavosvit a. s., Tm stav, s. r. o., „U Talafy“, Veolia Mor. Vodárenská, a. s., VOP Štemberk, AH - ;Energy.

 
foto medaile
25.06.2009

Florbalistky SK Snipers jsou třetí v republice

Dorostenky SK Snipers Slavičín na Oficiální mistrovství České republiky zazářily. Pořadatelé a rozhodčí obdivovali výbornou fyzičku a taktickou hru děvčat, což svědčí o kvalitách a přístupu trenérů týmu - manželů Novotných.
Dosažením třetího místa na národním mistrovství udělala děvčata radost a čest nejen sobě. Náleží jim poděkování za výbornou reprezentaci města.

 
Policie
24.06.2009

Upozornění Policie ČR

Policie České republiky, Obvodní oddělení Slavičín, upozorňuje občany na výskyt podezřelého muže, který by se mohl dopouštět protiprávního jednání na nezletilých dětech. Muž může lákat děti k nasednutí do svého osobního motorové vozidla pod různými záminkami (dotaz na cestu, nabídka bonbónu atd.). Přestože dosud není policii známo, že by ze strany podezřelého muže došlo ke spáchání trestného činu, žádáme rodiče, aby své děti na toto možné nebezpečí upozornili. V případě jakéhokoliv podezření informujte nejbližší oddělení policie.

 
VDV5
22.06.2009

Dny lidí dobré vůle na Velehradě

Dny lidí dobré vůle na Velehradě, které se konají ve dnech 4. - ; 5. července, slaví letos desáté narozeniny. Organizátoři chystají Aktivity pro životní prostředí, České katolické biblické dílo již popáté uspořádá projekt Ruční přepisování Bible. Nechybí ani Mezinárodní setkání vozíčkářů, soutěž ve fotbalových dovednostech nebo pingpongový turnaj. K programu patří výstavy, prezentace soutěže pro děti. Dny vyvrcholí poutní mší svatou. Více informací www.velehrad.eu.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 155 156 157 158 159 160 161 [...] 180 [...] 192 starší
 

město Slavičín
Osvobození 25, 763 21 Slavičín

tel.: 577 004 800*
fax: 577 004 802
e-mail: podatelna@mesto-slavicin.cz
ID datové schránky: jsub2vd

IČ: 00284459
DIČ: CZ00284459
č.ú.: 2924661/0100, KB a.s.

 
load