Aktuality

Další absolventi opouštějí ZUŠ Slavičín

Další absolventi opouštějí ZUŠ Slavičín

18.06.2009
Základní umělecká škola Slavičín uspořádala na Radnici výstavu prací Natálie Nepovímové, Veroniky Šuráňové, Jiřího Ščuglíka, Michaely Vašíčkové, Tomáše Viktorina a Ondřeje Hájka - žáků, kteří letos ukončili studium na slavičínské ZUŠ.
Gratulaci k absolutoriu prvního stupně výuky v oboru přijali od svých pedagogů, rodičů i od veřejnosti.
Výstavu je možné navštívit v průběhu měsíce června.
Rekonstrukce vedení NN v ulici Hrádecká

Rekonstrukce vedení NN v ulici Hrádecká

18.06.2009
Společnost E.ON Distribuce, a. s., upozorňuje zejména vlastníky nemovitostí, že v termínu od 15. června do 28. srpna letošního roku bude provádět prostřednictvím společnosti MOEL, s. r. o., rekonstrukci vedení NN v ulici Hrádecká, a to od čp. 16 v Hrádku (prodejna kol) po čp. 8 ve Slavičíně (ZŠ Malé Pole).
Slavičínští fotbalisté postoupili do III. ligy

Slavičínští fotbalisté postoupili do III. ligy

17.06.2009
Sportovní veřejnosti jistě neunikla zpráva, že fotbalisté FC TVD Slavičín vyhráli svoji divizní skupinu a postoupili do III. ligy, což historie slavičínského fotbalu nepamatuje.
V nastávající sezóně tak budou Slavičané hrát MSFL, a to například proti Frýdku-Místku, Břeclavi, Znojmu či Kroměříži.
Video z postupových oslav najdete na
http://www.regionvalassko.cz/aktuality_zobraz.php?lang=1&id=287&akt=2922&page=1
Den otevřených dveří Obvodního oddělení PČR

Den otevřených dveří Obvodního oddělení PČR

17.06.2009
Územní odbor vnější služby Zlín, Obvodní oddělení Slavičín - ; Oblastní ředitelství služby cizinecké policie Brno, Inspektorát cizinecké policie Zlín se sídlem ve Slavičíně Vás zvou na Den otevřených dveří Obvodního oddělení PČR Slavičín a Inspektorátu cizinecké policie Zlín se sídlem ve Slavičíně. Koná se v pátek 19. června v době od 9 do 13 hodin, a to v rámci oslav Dne Policie České republiky.
Program: prohlídka obvodního oddělení, seznámení s policisty OOP a ICP, výstava policejní techniky (včetně nejnovějších vozidel) pořádkové policie a inspektorátu cizinecké policie, prezentace OOP a ICP, setkání bývalých policistů OOP Slavičín.
Pod školní pokličkou

Pod školní pokličkou

17.06.2009
Základní škola Slavičín - Vlára zve širokou veřejnost na školní hrátky s názvem POD ŠKOLNÍ POKLIČKOU, a to ve středu 24. června 2009 v 17 hodin v Sokolovně.
Následující nedělní procházka parkem bude s hudbou

Následující nedělní procházka parkem bude s hudbou

15.06.2009
Tradiční Evropský svátek hudby připadá na den 21. června a slavit jej budou muzikanti a jejich posluchači i ve Slavičíně. Na altánku v zámeckém parku zahrají od 14 hodin JIMMYC & Bluesdragons (Londýn), BABOLAM (Zlín), APARTY (Slavičín a okolí) a CHORÝ KÔŇ (Slavičín, Bojkovice), a to v režii o. s. UnArt a za finanční podpory města Slavičín.
Slavičánek sklidil v Plzni velký aplaus

Slavičánek sklidil v Plzni velký aplaus

15.06.2009
Dětský národopisný soubor Slavičánek, který se představil o uplynulém víkendu na 13. Mezinárodním folklorním festivalu CIOFF "PLZEŇ 2009", s velkým ohlasem reprezentoval svoji školu ZŠ Vlára Slavičín a svoje město.
Svým vystoupením na plzeňském náměstí děti ohromily publikum v konkurenci dalších perel mezi folklorními soubory z Plzně, Karlových Varů, Dobřan, Rokycan, Uherského Brodu, ale i ze Slovenska, Polska, Chorvatska, Japonska a Tchajwanu.
NK Slavičín odehráli 4. ročník turnaje s úspěchem

NK Slavičín odehráli 4. ročník turnaje s úspěchem

14.06.2009
V sobotu 13. června proběhl na hřišti ve čtvrti Vlára 4. ročník nohejbalového turnaje NK CUP Slavičín. Už na samém začátku turnaje se dalo tušit kvalitní obsazení, jelikož se kromě místních zúčastnila také družstva ze Vsetína a Olomouce. Nebyla nouze o krásné sportovní zážitky a dlouhé výměny. Po těžkých bojích zvítězil tým PEGAS ze Vsetína (Švirák, Kašpar, Špok). Druhé a třetí místo zůstalo ve Slavičíně. Na druhém místě se umístil NK Slavičín "A" (Indra, Liška, Vitásek) následovaný týmem NK Slavičín "B" (Petrů, Macek P., Macek R.).
Pořadatelé Běhu naděje děkují účastníkům

Pořadatelé Běhu naděje děkují účastníkům

12.06.2009
Letošní Běh naděje se uskutečnil 7. června na Sokolovně. Byl to již druhý ročník této humanitární akce na pomoc nemocným rakovinou, kterou ve Slavičíně organizuje Dům dětí a mládeže ve spolupráci s Klubem českých turistů. Poděkování patří všem zúčastněným. Bylo jich 161.
Vybraná částka, která činí 4 023 Kč, byla odeslána na účet Běhu naděje.
Pořadatelé NK Cupu očekávají boje na úrovni

Pořadatelé NK Cupu očekávají boje na úrovni

12.06.2009
Umělé hřiště ve čtvrti Vlára bude v sobotu 13. června dějištěm nohejbalového turnaje. Nohejbalový klub Slavičín v roli pořadatele i soutěžícího má přislíbenou účast soupeřů z celé Moravy, tudíž se těší na kvalitní a napínavou soutěž.
Diváci a fandové jsou zváni k povzbuzování od 9. hodiny, kdy tento turnaj začíná.
Do Slavičína zavítal cirkus

Do Slavičína zavítal cirkus

12.06.2009
Cirkus Rodolfo hostuje ve Slavičíně u Sokolovny. Diváci se mohou těšit na artisty a klauny, mezi cvičenými psy, kozami a poníky mohou spatřit nejmenšího slona v republice...!?
K prvnímu cirkusovému představení zve Rodolfo hned v pátek, 12. června v 17 hodin. Další vystoupení se konají v sobotu a v neděli od 15 hodin.
Orel slaví 100 let založení organizace

Orel slaví 100 let založení organizace

12.06.2009
Před sto lety byl založen Orel, křesťanská organizace podporující sportovní a kulturní činnost. Pro ty, kteří s touto stále aktivní organizací sympatizují, se po celé republice koná u příležitosti oslav mnoho akcí. Župní akce proběhly v březnu a květnu, hlavní oslavy 100 let Orla budou probíhat ve dnech 20. až 23. srpna 2009 v Kroměříži na hlavním náměstí. K účasti srdečně zve Orel Slavičín, o jehož aktivitách více na stránkách: www.orel-slavicin.webnode.cz.
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 133 134 135 136 137 138 139 140 [...] 160 [...] 163 starší
load