Výsledková listina Slavičínského Bajkapu 2008

Vítěz Filípek

Slavičínský Bajkap 2008 - závod horských kol pořádaný městem Slavičín ve spolupráci s VELO-CLUBEM Slavičín - sobota 3. května 2008.

Tato akce byla podpořena finanční částkou z Fondu kultury a sportu Zlínského kraje.

Předškoláci - ročník 2002 a mladší (0,4 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Anděl Jiří

VSK Vsetín

1 : 27

2.

Číž Filip

Slavičín

2 : 33

Předškolačky - ročník 2002 a mladší (0,4 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Žmolíková Anna

Luhačovice

2: 43

2.

Pírková Johanka

Luhačovice

2 : 48

Mladší žáci I - ročník 2000/2001 (1,2 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Borák Vojtěch

BTR Rožnov

4 : 54

2.

Kozumplík Kryštof

Zlín

5 : 27

3.

Macík Marek

ELEM Zlín

5 : 33

4.

Vlk Petr

Lukov

7 : 49

5.

Zámečník Jan

Slavičín

7 : 53

Jonáš Kozumplík

Zlín

NF

Mladší žákyně I - ročník 2000/2001 (1,2 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Čecháková Eva

Liptál

5 : 48

2.

Kokešová Zuzana

Čeladná

6 : 28

3.

Galetková Michaela

EDIE TEAM Vsetín

8 : 58

Mladší žáci II - ročník 1998/99 (3,2 km)

Poř.

Příjmení Jméno

Oddíl

čas

1.

Zeťák Michael

EDIE TEAM Vsetín

10 : 27

2.

Musil Filip

EDIE TEAM Vsetín

10: 29

3.

Anděl Jan

EDIE TEAM Vsetín

11 : 02

4.

Zámečník Lukáš

Bohuslavice nad Vl.

11 : 33

5.

Fojtů Vojtěch

Valašské Klobouky

12 : 33

6.

Zámečník Lukáš

Slavičín

13 : 04

7.

Fojtík David

Slavičín

14 : 07

8..

Hruboš Roman

Vlčnov

15 : 44

9.

Kozubík David

Slavičín

18 : 01

10.

Novák Radim

Slavičín

20 : 50

Vrba Daniel

Slavičín

NF

Mladší žákyně II - ročník 1998/99 (3,2 km)

Poř.

Příjmení Jméno

Oddíl

čas

1.

Slánská Aneta

Poteč

11: 48

2.

Knapková Denisa

Hrachovec

12 : 29

3.

Vlková Eliška

Lukov

19 : 15

Mladší žáci III - ročník 1996/97 (6,4 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Suchánek Tomáš

Luhačovice

14 : 12

Starší žáci - ročník 1994/95 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

Oddíl

Čas

1.

Fusek Martin

EDIE TEAM Vsetín

26 : 22

2.

Galda Martin

EDIE TEAM Vsetín

28 : 38

3.

Slánský René

Poteč

29 : 26

4.

Fojtů Ondřej

Valašské Klobouky

29 : 36

Starší žákyně - ročník 1994/95 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

Oddíl

Čas

1.

Machulková Barbora

EDIE TEAM Vsetín

28 : 09

2.

Holznerová Zuzana

KCK ELEM Zlín

29 : 25

3.

Galetková Lucie

EDIE TEAM Vsetín

32 : 49

4.

Dorňáková Eliška

Valašské Klobouky

33 : 37

5.

Klestilová Nikola

HOKOR Rožnov

34 : 14

Kadeti - ročník 1992/93 (12,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

čas

1.

Hula Daniel

Sokol Topolčany

30 : 45

2.

Holzner Petr

KCK ELEM Zlín

30 : 46

3.

Svačina Jaromír

CYKLO MXM Hulín

31 : 05

4.

Tkadlec Ondřej

CYKLO MXM Hulín

33 : 09

5.

Machulka Kamil

EDIE TEAM Vsetín

33 : 25

6.

Coufalík Otakar

CYKLO MXM Hulín

33 : 46

7.

Musil Lukáš

EDIE TEAM Vsetín

35 : 01

8.

Matušinec Lukáš

Valašská Polanka

43 : 42

9.

Štefka Marek

Valašská Polanka

44 : 08

Junioři - ročník 1990/91 (12,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Matocha Tomáš

EDIE TEAM Vsetín

42 : 16

Juniorky - ročník 1990/91 (12,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Brázdová Veronika

CYKLO MXM Hulín

43 : 12

Muži I - ročník 1969-89 (22,5 km)

Poř.

Příjmení Jméno

Oddíl

Čas

1.

Pospíšilík Martin

CYKLO MXM Hulín

54 : 56

2.

Janečka Petr

CYKLO MXM Hulín

57 : 31

3.

Slánský René

Poteč

58 : 28

4.

Bartoška Pavel

Valašské Klobouky

1:00:17

5.

Duřpek Martin

Oltrans Vsetín

1:00:45

6.

Pírek Víťa

Luhačovice

1:04:16

7.

Švehlík Jan

Francova Lhota

1:04:20

8.

Anděl Marián

VSK Vsetín

1:05:43

9.

Kašpar Zdeněk

Frýdek Místek

1:06:54

10.

Ovesný František

Křekov

1:09:14

11.

Ovesný Pavel

Křekov

1:11:26

12.

Fojtů Pavel

Valašské Klobouky

1:12:49

13.

Sedlář Petr

Luhačovice

1:13:34

14.

Suchánek Jaroslav

Luhačovice

1:15:50

15.

Žmolík Marek

Luhačovice

1:16:04

16.

Bařinka Josef

Valašské Příkazy

1:16:20

17.

Klimák Jan

Luhačovice

1:16:22

18.

Váňa Tomáš

Luhačovice

1:16:45

Macík Leoš

ELEM Zlín

NF

Remeš Robert

Valašské Klobouky

NF

Dohnal Jaroslav

Třebíč

NF

Muži II - ročník 1968 a starší (19,2 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Galetka Jindřich

EDIE TEAM Vsetín

58 : 14

Ženy I - ročník 1969-89 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Holznerová Petra

Valašské Klobouky

34 : 04

2.

Musilová Petra

EDIE TEAM Vsetín

41 : 57

Vytvořeno 4.11.2009 9:10:33 | přečteno 2681x | Marie Rumplíková
load