Program Valašské Křoví 2010

Logo SemTamFór
  • ikona souboruHarmonogram programu Valašského Křoví 2010
  • Na pozvání divadla SemTamFór, o. s.uvede pro rozptýlení publika Divadlo POINT Prostějov dvě performance.
  • Pro mladší publikum s rodiči na neděli dopoledne 7. března přijalo pozvání Divadlo DUHA Polná s pohádkou Čert a Káča.
  • Další novinkou Valašského Křoví bude zavádění tradice dávání prostoru kromě divadel i amatérským hudebním skupinám, jako první se uvede brněnská skupina We want a Grammy 5. a 6. března ve večerních hodinách v prostorách Sokolovny.
  • Mezi přihlášenými soubory je i divadlo SemTamFór, které letos uvede tři soutěžní inscenace, pohádku Popelka, L. Horkého Cestovní kancelář Bejvávalo a hudební komedii dvojice Suchý/Šlitr Elektrickou pumu.
  • Mezi ty známější patří Divadlo Brod s komedií Poslední večeře, Kroužek divadelních ochotníků Hvozdná s lechtivou fraškou Cooneyho/Chapmana Vydrž, miláčku!, Valašské národní divadlo Karolinka s tragikomedií V. Fekara Zabíjačka, Divadelní soubor Mrsťa Prsťa z Kouřimi s Marhoulovým Mazaným Filipem a románem Choderlose de Laclose v úpravě Martina Drahovzala Valmontovy nebezpečné známosti.
  • Mezi ty méně známější budou patřit Divadelní soubor AMADIS z Brna s komedií G. Mira Vše o ženách, Slovanský tyátr z Olomouce s inscenací H. Skotáka Poslední sen Olleho Johanssona, DS Ampulka z Třebíče s existencionalistickým dramatem J. P. Sartreho S vyloučením veřejnosti a vsetínský DS Zrcadlo s komedií Wolfgang Kohlhaas/Rita Zimmerová: Ryba ve čtyřech.
  • Vyhlášení výsledků proběhne 7. března 2010, podrobnější informace naleznete na www.semtamfor.cz.


Vytvořeno 2.3.2010 10:33:34 - aktualizováno 23.3.2010 8:57:36 | přečteno 2107x | Marie Rumplíková
load