NEDĚLE 31. - 21 HODIN - NEVINNOST

Nevinnost 4

neděle 31. 21,00 hodin NEVINNOST Drama Česko, 2011, 98 min. Vstupné 84 + 1 Režie: Jan Hřebejk Hrají: Ondřej Vetchý, Zita Morávková, Aňa Geislerová, Hynek Čermák, Anna Linhartová, Alena Mihulová, Rebeka Lizlerová, Miroslav Hanuš, Luděk Munzar, Daniel Czeizel

neděle 31.   21,00 hodin

Nevinnost

Drama

Česko, 2011, 98 min. Vstupné 84 + 1

Nevinnost 11

Lásky se nikdy nezbavíš.

Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel, čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť, když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou. Pravda prý nakonec vždycky zvítězí nad lží a nenávistí. Někdy ani to ale nemusí znamenat vítězství. Někdy je to jen přestávka před dalším, mnohem náročnějším zápasem. Zvlášť, když ve snaze zachránit se obětujete tajemství, která měla zůstat navždy skrytá, protože jsou pro vás i pro vaše okolí příliš nebezpečná.

„Náš film vypráví o lásce, o jejích nejrůznějších tvářích. Motivuje jednání všech našich postav. Je tu láska rodičovská, láska dítěte k rodičům, láska manželská, láska přátelská, láska uražená, láska zrazená, láska nerovná, láska posedlá, vymyšlená, vylhaná, láska zakázaná, láska mimo zákon a láska člověka k člověku," říká o svém novém projektu režisér Jan Hřebejk.

„V tomto filmu se zase vrací téma rodiny, což je naše stálé téma, které obrábíme v různých konfiguracích a různých žánrech, od muzikálu, přes nostalgickou komedii a ironické drama. I Nevinnost je vlastně rodinný portrét. Když to řeknu banálně, tak to je film o lásce, ale o lásce, která je hraniční, nebezpečná a stravující," dodává scenárista Petr Jarchovský.

Stejně jako v případě úspěšné Kawasakiho růže, do níž obsadil Ladislava Chudíka, umožnil režisér Jan Hřebejk i tentokrát jedné herecké legendě návrat na filmové plátno po mnoha letech. Luděk Munzar se na něm naposledy objevil ve filmu Františka Vláčila Mág. Po bezmála pětadvacetileté pauze se do kin vrátí jako hlava rozvětveného rodinného klanu. Zbytek hereckého obsazení tvoří mix neokoukaných tváří a zkušených herců, jimž vévodí Ondřej Vetchý ve velmi kontroverzní roli.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=U2X2AfcEprE 

Nevinnost

Nevinnost 1

Nevinnost 1

 
Nevinnost 3

Nevinnost 3

 
Nevinnost 2

Nevinnost 2

 
Nevinnost 4

Nevinnost 4

 
Nevinnost 5

Nevinnost 5

 
Nevinnost 6

Nevinnost 6

 
Nevinnost 7

Nevinnost 7

 
Nevinnost 8

Nevinnost 8

 
Nevinnost 9

Nevinnost 9

 
Nevinnost 10

Nevinnost 10

 
Nevinnost 11

Nevinnost 11

 
 
Vytvořeno 15.6.2011 14:30:32 | přečteno 2668x | kino
load