Čtvrtek 25. – 21,30 hodin - WESTERNSTORY

WesternStory 15

Komedie Česko, 2011, 96 min Režie:Vlastimil Peška Hrají:Mário Kubec, Veronika Kubařová, Petr Vondráček, Bohumil Klepl, Pavel Zedníček, Eva Lesáková, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml, Pavel Landovský, Martin Havelka, Petra Molnárová, Tereza Grygarová-Groszmannová, Dita Kaplanová, Daniel Volný, Radovan Král, Filip Kaňkovský, Zdeněk Maryška, Miroslav Táborský, Zdeněk Junák, Lucie Svobodová Mário Kubec, Veronika Kubařová, Petr Vondráček, Bohumil Klepl, Pavel Zedníček, Eva Lesáková, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml, Pavel Landovský, Martin Havelka, Petra Molnárová, Tereza Grygarová-Groszmannová, Dita Kaplanová, Daniel Volný, Radovan Vstupné 80 + 1

WesternStory

 WesternStory 1 

Střelená komedie nabitá létem

 

S komedií WesternStory se do českého filmu vrací kolty proklatě nízko, stetsony vražené do čela, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce i legendární Vinnetou a Old Shatterhand. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho švihácký kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu. Film se natáčel v nefalšovaném westernovém městě v Boskovicích, kde si v květnu odbude i světovou premiéru.

Fenomén Wild West Show založil legendární Buffalo Bill v roce 1883. Představení z divokého západu na novou sezónu připravuje i westernové město v Boskovicích, hlavní hvězda, švihák a frajer Presley, si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace jako v televizi a že celý soubor a obyvatelé města western nehrají, ale že ho žijí. A také, že z úsměvu místní krásky se může zamotat hlava.

V nezvykle kovbojské podobě a ve westernovém stylu se ve WesternStory představí Mário Kubec, Veronika Kubařová, jejíž úsměv zamotá hlavnímu hrdinovi hlavu, Petr Vondráček jako frajerský kovboj s oběma rukama v sádře, Pavel Zedníček v roli hrobaře a hlavního zlosyna, Bob Klepl coby stylový barman a zároveň pyrotechnik, „dvojice z Comebacku“ Kristýna Leichtová a Matouš Ruml a také svérázný Pavel Landovský, který všechny přítomné učí pít pravou medovou whisky.

"Těším se, jak budu zákazníkům po dlouhém pultu posílat panáky. Musím to důkladně nacvičit. Zažil jsem to v Mexiku, ale většinu panáků, které mi posílal barman, mi někdo vypil," popisoval před natáčením Bob Klepl přípravu na svou roli barmana.

Komediální western, navazující na tradici legendárního Limonádového Joea, režíroval Vlastimil Peška, zkušený divadelní tvůrce a držitel Thálií, pro něhož je to filmový debut.

Producentem filmu je Martin Kořínek, který spolupracoval na filmech Rafťáci, Tmavomodrý svět, Milenci a vrazi nebo Snowboarďáci. Kameraman WesternStory Asen Šopov nasnímal filmy Pějme píseň dohola, Želary a jako kameraman druhého štábu spolupracoval na filmu Wanted.

 

Trailer:

http://www.csfd.cz/film/284073-westernstory/videa/

 

WesternStory

WesternStory 1

WesternStory 1

 
WesternStory 2

WesternStory 2

 
WesternStory 3

WesternStory 3

 
WesternStory 4

WesternStory 4

 
WesternStory 5

WesternStory 5

 
WesternStory 6

WesternStory 6

 
WesternStory 7

WesternStory 7

 
WesternStory 8

WesternStory 8

 
WesternStory 9

WesternStory 9

 
WesternStory 10

WesternStory 10

 
WesternStory 11

WesternStory 11

 
WesternStory 12

WesternStory 12

 
WesternStory 13

WesternStory 13

 
WesternStory 14

WesternStory 14

 
WesternStory 15

WesternStory 15

 
WesternStory 16

WesternStory 16

 
WesternStory 17

WesternStory 17

 
WesternStory 18

WesternStory 18

 
WesternStory 19

WesternStory 19

 
WesternStory 20

WesternStory 20

 
 
Vytvořeno 20.7.2011 21:07:37 | přečteno 3466x | kino
load