Pátek, 3. prosinec 2021

čtvrtek 26. - 20 hodin filmový klub - KDYŽ SE MUŽ VRACÍ DOMŮ

Když se muž vrací domů 8

Premiéra dánské komedie. Vstupné 70 + 1 Kč. Vstupné: členové Filmového klubu 20 + 1, ostatní 70 + 1 Kč. Jazyková verze: dánsky s českými titulky DO 12 LET NEVHODNÝ.Délka: 93 min

Když se muž vrací domů 3
KOMEDIE OD REŽISÉRA "RODINNÉ OSLAVY" THOMASE VINTERBERGA
Je léto a známý operní pěvec Karl Kristian Schmidt se vrací domů. Městečko náhle ožívá a všichni jeho obyvatelé se chystají navštívit vystoupení svého slavného rodáka. Uprostřed davového šílenství a velkých očekávání se nachází plachý koktající Sebastian, číšník z místního hotelu, který je čerstvě zasnoubený s krasavicí Claudií. Navzdory své naivní povaze, se Sebastian rozhodne snoubenku opustit, aby mohl být se svou životní láskou Marií. Ke všem zmatkům se ale ve stejnou chvíli od své lesbické matky dozvídá, že jeho dávno mrtvý otec, je ve skutečnosti živ a zdráv. Je to Karl Kristian, slavný pěvec, kterého má obsluhovat v hotelu. Všichni zúčastnění v sobě dusí emoce, které naplno propuknou u velké slavnostní večeře. Rodinná oslava probíhá tentokrát v komickém duchu. Když se muž vrátí domů nic už nemůže být jako dřív. Režie: Thomas VINTERBERG Hrají: Oliver MOLLER-KNAUER, Thomas Bo LARSEN, Ronja MANNOV OLESEN, Helene REINGAARD NEUMANN, Morten GRUNWALD, Karen Lise MYNSTER, Ulla HENNINGSEN,Gitte CHRISTENSEN a další.

recenze
trailer