Další neplatič vystěhovaný z městského bytu

Neplatit nájemné se nevyplatí.

V loňském roce jsme informovali o prvním vystěhovaném neplatiči. Dnes podáváme další informaci. Tentokrát se jednalo o rodinu, která byla exekutorem vystěhována dne 9. 3. 2009 ve 14 hodin z bytu č. 1 v domě č. p. 30 ve Slavičíně-Hrádku. Důvodem vystěhování bylo neplacení nájemného a služeb spojených s bydlením. Rodina byla na základě rozsudku Okresního soudu ve Zlíně vystěhována bez náhrady bytu. Vystěhováním však pro neplatiče záležitost neplacení zcela nekončí. Proti dotyčným je ještě zahájeno exekuční řízení na vymáhání dlužné částky. V případě, že se nedohodnou na splátkách dlužné částky, bude jim zabaven zbývající majetek, případně strhávány částky z příjmu.

Další vystěhování neplatičů budou pokračovat, jelikož v tuto chvíli je ze strany města Slavičín podáno více žalob na soudní vystěhování.

Proto opět apelujeme na všechny, kteří mají dlužné částky evidované u BTH Slavičín, nenechávejte záležitosti dojít tak daleko, kdy budete muset platit za rozhodnutí soudu a ještě Vás bude čekat exekuce, případně vystěhování. Snažte se věci řešit včas, kdy je ještě prostor pro řešení, protože příchodem exekutora již vše končí.

Ing. Oldřich Kozáček, ředitel BTH Slavičín

Vytvořeno 18.3.2009 13:40:41 | přečteno 1402x | Marie Rumplíková
load