Slavičínská kuželna prošla rekonstrukcí

Pod organizačním vedením členů nově založeného občanského sdružení Kuželkářský klub Slavičín (KKS) a za finanční pomoci Zlínského kraje a města Slavičín a díky nesmírné brigádnické obětavosti a nasazení některých členů KKS proběhla rekonstrukce naší stařičké kuželny v zámeckém parku.

Vzhledem k tomu, že končila platnost kolaudace stávající kuželny a dále za stávajícího stavu by nebylo možné zde hrát již žádné zápasy, bylo opravdu nutné s tímto stavem něco udělat.
Rekonstrukce spočívala především v odizolování prostupující vlhkosti částí budovy a ve výměně celé technologie kuželny. Znamená to, že máme nové dráhy, automatické stavěče kuželek, rozběžiště.
Členové KKS se pustili do rekonstrukce s nadšením a díky dalším sponzorským darům místních a okolních firem a stovkám brigádnických hodin byly provedeny další práce a zhodnocení a vylepšení vnitřních prostor kuželny. Je zde nový strop, nové osvětlení, nové hlediště, nové zázemí pro občerstvení. Bylo provedeno zazdění většiny oken z důvodu zamezení úniku tepla, nově jsme vyřešili rovněž vstup do kuželny.

Slavnostní otevření zrekonstruované kuželny proběhne za účasti oficiálních hostů, mezi nimiž přijali pozvání členové rady a zastupitelstva Zlínského kraje, vedení města Slavičín, poslanci Parlamentu PS ČR za Zlínský kraj a řada dalších významných hostů.
Kulturní program, hudba a občerstvení jsou zajištěny pod velkým stanem před kuželnou!

Mgr. Aleš Ptáček, marketingový ředitel KKS
Ing. Rudolf Fojtík, prezident KKS

Publicita Zlínský kraj, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 1.9.2009 10:11:57 | přečteno 4089x | Marie Rumplíková
load