Olympijský park Soči – Letná uvítá žáky ZŠ Slavičín-Vlára

moje_olympiada

Návštěva nového olympijského parku v Praze a věcné dary budou hlavní výhrou pro 40 žáků ZŠ Slavičín-Vlára. Školní tým prokázal sportovního ducha, tvůrčí fantazii i znalosti a stal se absolutním vítězem soutěže Moje olympiáda, ve které obsadil 1. místo v České republice. Celostátní soutěž vyhlásil Český olympijský výbor v rámci blížící se zimní olympiády v Soči.

Slavičínský žákovský tým tvořilo šest družstev se specifickým zaměřením – sportovci, výtvarníci, filmaři a znalci sportu a olympismu. Jednotlivé disciplíny si vzali pod patronát pedagogové školy, kteří dohlíželi na dodržování pravidel a s napětím sledovali průběžné výsledky a hlasování. Dne 17. ledna 2014 vyhlásila soutěžní komise oficiální výsledky: absolutní vítězství – ZŠ Slavičín-Vlára!

Jedinečnou atmosféru Olympijského parku v Praze, který nabídne "ledový ráj", bruslařskou plochu, snow park, curlingovou dráhu, běžkařský ovál nebo hokejová hřiště, si ve čtvrtek 13. února 2014 vychutnají slavičínští žáci i vyučující. Vedle sportovních disciplín a sledování interaktivních přenosů ze Soči připravili organizátoři i natáčení videoklipu s pozdravem českým olympionikům. Všichni společně budeme našim reprezentantům držet palce.

Ing. Petr Čechmánek, Ing. David Ptáček
ZŠ Slavičín-Vlára

olympiáda

moje_olympiada

moje_olympiada

 
moje_olympiada

moje_olympiada

 
moje_olympiada

moje_olympiada

 
moje_olympiada

moje_olympiada

 
 
Vytvořeno 3.2.2014 12:26:01 | přečteno 3168x | ZakovaZ
load