Pomáháme předčasně narozeným dětem

Děkujeme všem účastníkům benefičního koncertu ZUŠ Slavičín za finanční příspěvek pro předčasně narozené děti v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. 

Děkujeme všem účastníkům benefičního koncertu ZUŠ Slavičín za finanční příspěvek pro předčasně narozené děti v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Výtěžek z koncertu 14 900 Kč osobně převzal zástupce KNTB Zlín a garant projektu Malemimi MUDr. Jozef Macko, primář novorozeneckého oddělení, který vyslovil poděkování škole za programovou přípravu koncertu a slavičínským občanům za podporu myšlenky tohoto projektu.

Máme velkou radost, že se dvanácti ZUŠ Zlínského kraje výtěžkem z benefičních žákovských koncertů v celkové výši 132 237 Kč podařilovybranou částku na účtu Malemimi výrazně navýšit. Pokud jste nemohli navštívit náš koncert a chtěli byste přispět na konto projektu, můžete tak učinit prostřednictvím stránek www.malemimi.cz, kde najdete také více informací o této iniciativě.

Děkujeme také všem účinkujícím učitelům a žákům ZUŠ Slavičín, jejichž umění přineslo radost nám všem a užitek potřebným.

Mgr. Jana Jakúbková, ředitelka školy

Vytvořeno 1.2.2016 10:38:23 - aktualizováno 1.2.2016 10:39:10 | přečteno 488x | pfeiferovaj
load