Pozor, uzavírka silnice do Uherského Brodu

Důležitá silnice II/490 v úseku mezi Luhačovicemi-Polichnem a Uherským Brodem - Újezdcem bude po celou sobotu 26. listopadu 2016 zcela uzavřena. Motoristé, kteří pojedou ze Slavičína, budou muset využívat objízdnou trasu Slavičín, Pitín, Bojkovice, Záhorovice, Šumice, Uherský Brod.

Úplnou jednodenní uzavírku silnice II/490 mezi Polichnem a Újezdcem si v sobotu 26. listopadu vyžadují stavební práce na celkové rekonstrukci tohoto silničního úseku. Silnice se rekonstruuje od července letošního roku za částečných uzavírek se světelnou signalizací. Tyto částečné uzavírky zde budou pokračovat od neděle 27. 11. ještě nejméně do poloviny prosince. Pro nákladní automobily je zde stanovena objízdná trasa pro celou dobu rekonstrukce. V některých částech tohoto silničního úseku už je dnes rekonstrukce hotova. Během zimního období budou stavební práce přerušeny a pokračovat budou na jaře roku 2017.

„Jde o silnici, kterou podle posledního sčítání denně projede přes šest tisíc vozidel, a objízdná trasa je poměrně dlouhá. Proto chceme na úplnou uzavírku upozornit motoristy kromě obvyklého zveřejnění v našem internetovém přehledu uzavírek ještě i touto zvláštní tiskovou zprávou. Důvodem uzavírky je pokládka asfaltobetonové vrstvy v celé šířce vozovky,“ uvedl ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Ing. Bronislav Malý.

Ředitelství silnic Zlínského kraje

Vytvořeno 25.11.2016 9:08:37 | přečteno 1381x | pfeiferovaj
load