Informace pro rodiče žáků ZŠ Slavičín-Vlára

Od října probíhá v hlavní budově školy kompletní rekonstrukce elektroinstalace. Vzhledem k podmínkám dotace, kterou získal zřizovatel – Město Slavičín, bylo nutné realizovat práce v průběhu školního roku. Jednotlivé etapy se realizují při plném zabezpečení výuky. 

Původní termín dokončení celé  rekonstrukce je 30. 5. 2022.  Ve spolupráci se školou se daří doba realizace zkracovat. Jedním z opatření pro zkrácení délky rekonstrukce o několik týdnů je uzavření budovy na několik dní. Ředitel školy na základě § 24 odst. 2 školského zákona a po projednání se zřizovatelem vyhlašuje  pro žáky 5. – 9. ročníku z technických důvodů volné dny 20. 22. prosince. Pro tyto žáky bude na pondělí a úterý připraven rozvrh on-line distanční výuky.

Výuka pro žáky 1. 4. ročníku v tyto dny bude probíhat beze změny a školní jídelna a družina  budou v provozu. Pokud se rozhodnete z jakýchkoliv důvodů nechat doma i děti z těchto ročníků, není nutné žádat o uvolnění z výuky ředitele školy, ale stačí omluva třídní učitelce. Školní stravování mohou využít i žáci 5. 9. ročníku, kteří budou doma. 

PaedDr. Petr Navrátil, ředitel školy


Vytvořeno 9.12.2021 13:35:41 | přečteno 451x | pfeiferovaj
load