Oblíbení slovenští Kollárovci poprvé ve Slavičíně

Kollárovci

V hudební branži působí už od roku 1997, tzn. čtvrtstoletí, a svým goralským temperamentem si získali přízeň mnoha fanoušků. To jsou Kollárovci.

Slovenská kapela Kollárovci je originálním uskupením několika talentovaných hudebníků. Živá hudba, temperamentní zpěv a průvodní slovo plné vtipu vytvářejí během jejich koncertů nezapomenutelnou atmosféru.

Kapelu tvoří šest členů, z nich tři jsou bratři Kollárovi. Pestré je i nástrojové obsazení, housle, kontrabas, cimbál a akordeon doplňují nezvykle soprán a alt saxofon a nechybí ani různé bicí nástroje.

Základem jejich repertoáru je lidová píseň, která však v podání Kollárovců dostává nový hudební kabát, příjemný i pro ty, kteří tento žánr běžně nevyhledávají. Na koncertech zaznívají také vlastní skladby z jejich autorské dílny.

Koncert se uskuteční na letní scéně Zámeckého parku ve Slavičíně v neděli 31. července, začátek je v 18 hodin. Areál se pro diváky otevře v 17 hodin. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali deky, případně podsedáky pro pohodlnější sezení.

Předprodej vstupenek probíhá v Městském infocentru Slavičín a také online na went.fm. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě před začátkem přestavení.

Jitka Pfeiferová, Městské infocentrum Slavičín

Vytvořeno 28.7.2022 12:35:33 | přečteno 513x | pfeiferovaj