Rally historických vozů MWC22 zavítá do Slavičína

MWC21 foto Ivo Novak 062

Po loňském premiérovém ročníků připravili pořadatelé Moravian Wallachia Classic opět dvoudenní soutěž se dvěma etapami o délce cca 450 km, která se uskuteční v pátek 24. a sobotu 25. června. Skvosty automobilové historie dorazí v sobotu 25. června kolem poledne na slavičínské Horní náměstí.

Páteční etapa má trasu v Beskydech, sobotní etapa zavede posádky historických vozů jižněji přes Javorníky do Bílých Karpat. Předpokládaný příjezd prvního vozu je přibližně v 11.30 hodin na Horním náměstí, kde si vozy budou moct prohlédnout zájemci ze široké veřejnosti. Poslední vůz by měl odjet přibližně v 13.25 hodin. V jednu chvíli bude v centru Slavičína zaparkováno na pět desítek vozidel.

Vzhledem k průběžnému přijíždění a odjíždění závodních vozů, dojde v době 11.00 - 13.30 hodin na náměstí k dopravním omezením. Respektujte prosím pokyny pořadatelů.

Více o závodu naleznete na www.mwc.cz, kde jsou zveřejněny propozice, přesná trasa i další zajímavosti.
Vytvořeno 20.6.2022 13:00:26 | přečteno 324x | pfeiferovaj