V sobotu 7. ledna proběhne ve Slavičíně tříkrálové koledování

Tři králové

V sobotu 7. ledna se vydají do ulice Slavičína koledníci Tříkrálové sbírky 2023, aby předali všem obyvatelům radostné poselství Vánoc, potěšili je svým zpěvem a přáním všeho dobrého v novém roce. Koledování malých tří králů je ve Slavičíně mnohaletou tradicí, a tak věříme, že i letos bude tato sbírka úspěšná.

V loňském roce se ve Slavičíně a místních částech vybrala krásná částka 230 000 Kč. Získané finanční prostředky byly využity pro pomoc rodinám, matkám v tísni, starým a nemocným lidem, lidem v nouzi, humanitární pomoc a pro podporu charitního díla Charity Slavičín.

Důležitá informace na závěr, pokud Vás koledníci v sobotu 7. ledna nezastihnou doma, a rádi byste přispěli na Tříkrálovou sbírkou obnosem v hotovosti, můžete peníze v průběhu ledna darovat do statické pokladničky na Charitě, městském úřadě a taky v městském infocentru ve Slavičíně.

Tříkrálová sbírka 2023, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 2.1.2023 16:38:55 | přečteno 389x | pfeiferovaj