Výsledky Tříkrálové sbírky

Tři králové 2023

Stalo se již tradicí, že první sobota v lednu je zasvěcena Tříkrálové sbírce. Letos 7. ledna se ve Slavičíně a okolních obcích se vydali koledníci do ulic, aby předali všem obyvatelům radostné poselství Vánoc, potěšili je svým zpěvem a přáním všeho dobrého v novém roce. Ve farnostech Slavičín, Újezd, Vlachovice, Štítná nad Vláří koledovalo celkem 70 skupinek – 70 dospělých a 216 koledníků.

Díky slunečnému počasí, které přispělo k nadšení koledníků, a díky vstřícnému přijetí v domácnostech a díky Vaší štědrosti se podařilo vykoledovat vysokou částku, která je zatím historicky nejvyšší.

Celkový výtěžek v uvedených farnostech činil 748 023 korun. Část výtěžku bude využita na přímou pomoc rodinám a lidem v nouzi a podporu charitního díla Charity Slavičín (výstavba Zázemí pro ambulantní služby Charity Slavičín – Divnice).

Všem dárcům, kteří svým finančním darem přispěli do pokladniček, patří velké díky. Charita Slavičín chce touto cestou poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na přípravě a realizaci Tříkrálové sbírky 2023. Děkujeme především koledníkům a jejich vedoucím za jejich ochotu jít koledovat a snahu udělat něco pro druhé.

Děkujeme Vám, že pomáháte s námi.

Charita Slavičín

Tříkrálová sbírka 2023   výsledky, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 17.1.2023 15:52:05 | přečteno 412x | pfeiferovaj
load