O pohár starosty v nohejbale (2007)

Tradiční turnaj v nohejbale trojic se konal v květnu 2007 s přispěním částky 10 000 Kč z Fondu mládeže a sportu Zlínského kraje.


O pohár starosty 2007
Celek z Bohuslavic nad Vláří hrající pod názvem Já-Ty-On vyhrál sedmý ročník tradičního turnaje v nohejbalu trojic O pohár starosty města Slavičín.
Za úmorného vedra se na kurtech u Sokolovny sešlo nakonec dvacet týmů, který byly rozděleny do čtyř skupin a dva nejlepší týmy postupovaly do dalších vyřazovacích bojů.
První překvapení se zrodilo již ve čtvrtfinále, kdy vítězný celek doslova deklasoval obhájce prvenství slavičínský Absinth, což jsou hráči Nohejbalového klubu Slavičín a ve finále si bohuslavický celek poradil i s dalším „profesionálním“ týmem z Vlčnova. Na třetím místě skončilo další mužstvo z Bohuslavic nad Vláří - HopTrop. Do bojů na kurtech s umělým povrchem zasáhl i starosta města Slavičín Ing. Jaroslav Končický, ale jeho tým do závěrečných zápasů již nepostoupil.
Výsledky:1. Já-Ty-On, Bohuslavice n/Vl., 2. Vlčnov Team, 3. HopTrop, Bohuslavice n/Vl. Nejlepší hráč: Zdeněk Otava, nejlepší smečař: Vlastimil Podškubka (Vlčnov), nejstarší hráč: Miloš Veselý, cena Fair Play - Absinth.

Akce byla podpořena z Fondu mládeže a sportu Zlínského kraje.

Vytvořeno 7.4.2008 13:55:14 - aktualizováno 7.5.2008 8:33:47 | přečteno 2428x | Marie Rumplíková
load