Nabídka zaměstnání

  • 9. 6. 2022
TVD – Technická výroba, a.s., se sídlem Rokytnice 203
Nabízíme volné  pracovní místo na pozici:

SMĚNOVÝ MISTR  STROJÍRENSKÉ  VÝROBY

Požadujeme:
SŠ vzdělání – strojírenství
Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
Komunikativnost
Řidičský průkaz sk. B
Flexibilita
Schopnost improvizace
Vysoké pracovní nasazení
Organizační a řídící schopnosti, zkušenosti s vedením pracovního týmu

Pracovní náplň:
Řízení svěřeného technologického úseku
Zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a vedením provozu
Používání základních měřicích metod
Zaškolování nových pracovníků
Kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli.
Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků úseku.
Kontrola dodržování BOZP a požární ochrany.
Vedení příslušné technické a provozní dokumentace.

Nabízíme:
Možnost seberealizace a profesního rozvoje v rámci oddělení či celé firmy
Příležitost tvořit a podílet se na zajímavých projektech
Zázemí stabilní prosperující české společnosti
13. plat dle výsledků hospodaření firmy
5 týdnů dovolené
Věrnostní odměny za odpracované roky
Motivační příspěvek za získání nového zaměstnance
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Osobní konta ze sociálního fondu, bonusový program (např. zvýhodněné mobilní tarify)
Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce
Bezúročné návratné půjčky ze sociálního fondu

Kdy můžete nastoupit?
ihned nebo po dohodě

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím životopis na  kariera@tvd.cz spolu se sdělením, zda souhlasíte se zpracováním osobních dat pro účely výběrového řízení a jejich uložením do interní firemní databáze uchazečů.

  • 31. 5. 2022

LOGISTIK VÝROBY
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na logistiku/ procesní/průmyslové inženýrství a s praxí v oboru.
Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni je výhodou (angličtina, případně němčina)
Samostatnost, pečlivost, logické uvažování, spolehlivost
Znalost prá
ce na PC (zejm. aplikace řady MS-Office)
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Nebát se být kreativní a umět najít řešení buď individuálně nebo při práci v týmu

Metodické řízení všech expedic hotových výrobků včetně aktivní spolupráce s oddělením výroby a plánování
Návrhy na optimalizaci materiálových toků
Znalost nástrojů štíhlé logistiky – KANBAN, MILKRUN, LEAN WAREHOUSING, VSM a jejich implementace ve firmě
Řízení skladů rozpracované výroby – kontrola KPI stanovených vedením firmy (obrátkovost zásob, FIFO …)
Spolupráce s dispečerem dopravy
Vedení příslušné dokumentace
Zpracovávání časových plánů skladů
Realizace unifikace, paletizace a kontejnerizace ve skladovém hospodářství
Průběžné analýzy činnosti skladníků včetně monitoringu využití manipulační techniky
Spolupráce s výrobními mistry při kontrole zaskladňování a vyskladňování dílů
Pravidelné školení všech skladníků
Návrhy na modernizaci manipulační techniky včetně zajišťování její údržby a servisních prohlídek
Kontrola všech regálových systémů ve firmě včetně zajišťování jejich revizí
Návrhy a tvorba systému značení skladových regálů
Spolupráce s PI na tvorbě vizualizace a značení dopravních komunikací ve firmě

Nabízíme:
Možnost seberealizace a profesního rozvoje v rámci oddělení či celé firmy
Příležitost tvořit a podílet se na zajímavých projektech
13. plat dle  výsledků hospodaření firmy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím životopis v českém jazyce na  personalni@tvd.cz  spolu se sdělením,  zda souhlasíte se zpracováním osobních dat pro účely výběrového řízení  a jejich uložením do interní firemní databáze uchazečů.

Vytvořeno 4.2.2015 10:45:07 - aktualizováno 9.6.2022 9:53:35 | přečteno 14463x | pfeiferovaj
load