Osadní výbor Hrádek na Vlárské dráze

předseda Jiří Havlín 
členovéJakub Častula
Vlastimil Častula
Bronislav Fojtík
 Ing. Jakub Koseček
 Jiří Kotraba ml.
Josef Pokorný
Eva Röderová
Martin Vincour

ikona souboruZápis z 23. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 31.08.2022

ikona souboruZápis z 22. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 14.06.2022

ikona souboruZápis z 21. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 07.04.2022

ikona souboruZápis z 20. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 14.01.2022

ikona souboruZápis z 19. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 09.12.2021

ikona souboruZápis z 18. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 29.11.2021

ikona souboruZápis z 17. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 29.09.2021

ikona souboruZápis z 16. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 16.08.2021

ikona souboruZápis z 15. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 22.06.2021

ikona souboruZápis z 14. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 04.05.2021

ikona souboruZápis z 13. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 05.03.2021

ikona souboruZápis z 12. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 26.11.2020

ikona souboruZápis z 11. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 01.10.2020

ikona souboruZápis z 10. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 08.09.2020

ikona souboruZápis z 9. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 04.06.2020

ikona souboruZápis z 8. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 24.02.2020

ikona souboruZápis z 7. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 12.02.2020

ikona souboruZápis z 6. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 18.11.2019

ikona souboruZápis z 5. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 10.10.2019

ikona souboruZápis z 4. jednání OsV Hrádek na Vlárské dráze ze dne 05.09.2019

ikona souboruZápis z 3. jednání OsV  Hrádek na Vlárské dráze ze dne 20.06.2019  

ikona souboruZápis z 2. jednání OsV  Hrádek na Vlárské dráze ze dne 24.04.2019  

ikona souboruZápis z 1. jednání OsV  Hrádek na Vlárské dráze ze dne 18.02.2019 








složení výboru v letech 2014 - 2018:

předseda Jiří Havlín 
členovéJakub Častula
Vlastimil Častula
Bronislav Frajt
Josef Pokorný
Eva Röderová
Marie Stejskalová
Josef Švajda
Martin Vincour


složení výboru v letech 2010 - 2014:

předseda Jiří Havlín
členové Vlastimil Častula
Bronislav Frajt
Miroslav Juřík
Josef Pokorný
Eva Röderová
Robert Stejskal
Josef Švajda
Petr Vincour
Vytvořeno 27.1.2008 20:49:52 - aktualizováno 23.2.2011 12:33:25 | přečteno 4972x | Marie Rumplíková
load