Proč se zapojit?

Do chytré komunikace se svým městem se snadno můžete zapojit i vy. Stačí se do systému zaregistrovat a nastavit si preference toho, jaké informace chcete od svého města získávat. Budete tak dostávat skutečně jen ty zprávy, které vás budou zajímat. Registrovat se můžete online na webu mesto-slavicin.mobilnirozhlas.cz ("odebírat informace"), přes aplikaci v telefonu, nebo vyplněním tištěného formuláře na městském infocentru. 

Díky zapojení do systému budete moci od města dostávat důležitá upozornění, přičemž je možnost cílit zprávy i třeba podle bydliště občana. Pokud například ve vaší ulici bude plánována odstávka, dostanete o ní informaci přímo na telefon v podobě SMS. Občany, kterých se odstávka netýká, naopak žádné zprávy obtěžovat nebudou.  

Kromě zpráv o zajímavých kulturních akcích či praktických upozornění na odstávku, havárii nebo blokové čištění je Mobilní Rozhlas skvěle využitelný i v případě krizových situací. Město může občany varovat před nebezpečím a zároveň od nich získávat zpětné reakce. Skrze automatizované telefonní hovory pak lze i třeba koordinovat dobrovolné hasiče.  

Podstatou Mobilního Rozhlasu je, aby se potřebné informace vždy dostaly k příjemci. Je totiž velký rozdíl mezi pouhým zveřejněním informace a jejím reálným doručením a přečtením ze strany občana. Zapojte se tedy a ujistěte se, že Vám již z dění ve městě nic neunikne.  


Vytvořeno 1.2.2021 11:40:06 | přečteno 552x | tajemnik
load