Svoz papíru od firem ve Slavičíně v roce 2007 a 2008

V poslední době bývají ve Slavičíně přeplněné kontejnery na papír. Hlavní příčinou je, že někteří podnikatelé směsný papír nebo kartony, které mají z jejich podnikatelské činnosti, ukládají do kontejnerů na papír určených především občanům města.

Tím například za jeden den naplní kontejner na papír a občané pak nemají papír kam ukládat.
Proto firma JOGA LUHAČOVICE, s. r. o., nabízí všem firmám a drobným podnikatelům tyto varianty řešení:

1. obchody, restaurace, větší firmy si mohou objednat telefonicky na 577 132 602 nebo mailem na joga@jogaluhacovice.cz odvoz většího množství papíru (min. 100 kg až 2 t) za částku 280 Kč + DPH za odvoz jednoho nákladního vozidla do 3,5 t. Za tuto částku přijede svozové vozidlo MAN se zadním čelem a pracovníkem firmy, který naloží požadované množství papíru. Částka 280 Kč je paušální za 1 nákladní auto do 3,5 t a jsou to pouze náklady na dopravu vozidla k firmě. Termín odvozu je do 48 hodin po zaslání požadavku. Na konci kalendářního roku dostane firma na základě požadavku potvrzení o evidenci odebraného papíru v daném roce.

2. obchody, restaurace a větší firmy si mohou objednat kontejner na papír a na základě smlouvy bude papír odebírán dle harmonogramu svozu tříděného odpadu ve Slavičíně za dohodnutou cenu. Kontejner na papír si může firma odkoupit nebo pronajmout.

3. menší firmy, živnostníci nebo osoby samostatně výdělečně činné mohou využívat sběrný dvůr ve Slavičíně na adrese U Zahrádek, kam mohou svůj směsný papír, kartony nebo papírové obaly přivézt a dle platného ceníku uložit do kontejneru. Pracovní doba na sběrném dvoře U Zahrádek je: pondělí - pátek 9 - 16 hodin, sobota 8 - 12 hodin.

Využijte této nabídky, zvolte si variantu, která Vám vyhovuje, ať kontejnery na papír ve Slavičíně mohou dál využívat pouze občané města Slavičína.

Ing. Josef Gabryš, jednatel firmy JOGA LUHAČOVICE, s. r. o.

Vytvořeno 24.1.2008 22:51:46 - aktualizováno 24.1.2008 22:56:08 | přečteno 2445x | Marie Rumplíková
load