Tajný život mazlíčků 2

Pořadatel: Město Slavičín
Místo konání: letní scéna Zámeckého parku
Datum konání: 5.7.2022 od 21:30 hodin
Vstupné: vstup volný
Typ akce: Letní kino
Anotace: Animovaná komedie, USA 2019

Podrobný popis:

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani).

Animovaná komedie, USA, 2019, 86 minut

V případě deště se promítá v sále Sokolovny. Sledujte aktuální informace na Fb Městského infocentra Slavičín.