Jak na tablet a chytrý telefon. Seminář pro seniory.

Seminář pro seniory   jak na tablet a chytrý telefon jpg   FB
Pořadatel: Městská knihovna Slavičín
Místo konání: Městská knihovna Slavičín
Datum konání: 27.9.2022 od 8:30 do 12:30 hodin
Vstupné: vstup zdarma
Typ akce: Přednáška, workshop
Anotace: Dopolední seminář pro seniory, kde se mohou blíže seznámit s ovládacími prvky tabletu nebo chytrého telefonu pod vedením zkušeného lektora.

Podrobný popis:

Je vám 65 a více let? Zdarma vás naučíme, jak správně ovládat tablet nebo
chytrý telefon a jak se bezpečně pohybovat na internetu!
Městská knihovna Slavičín ve spolupráci s neziskovým spolkem Moudrá Sovička nabízí ZDARMA vzdělávací seminář Jak na chytrý telefon a tablet. Seminář je určen pro seniory 65 +, kteří mají zájem naučit se správně ovládat základní nastavení a služby chytrého telefonu a tabletu.
Na setkání si doneste své vlastní zařízení. Seminář je určen pro 12-15 zájemců v délce 4 hodiny s přestávkami a s prostorem na vaše individuální dotazy.
V případě naplnění dopoledního kurzu zájemci, proběhne ještě další v odpoledních hodinách. Čas jeho konání bude upřesněn.

Přihlásit se můžete telef. čísle Městské knihovny Slavičín 577 341 481 nebo na e-mailové adrese knihovna@mesto-slavicin.cz
Seminář proběhne v sálu knihovny v 1. podlaží.