Aktuality

Podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob

22.03.2023
Finanční úřad pro Zlínský kraj bude ve středu 22. března 2023 od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin v prostorách radnice ve Slavičín poskytovat informace a nezbytnou součinnost potřebnou k řádnému splnění povinnosti podat daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob za zdaňovací období roku 2022.
Cimbálová muzika Slavičan vystoupí v pražské Lucerně

Cimbálová muzika Slavičan vystoupí v pražské Lucerně

17.03.2023

V letošním roce si oblíbená vizovická kapela Fleret připomíná výročí 40 let své hudební existence. K tomuto výročí uspořádala velký koncert v sále v legendární pražské Lucerně 26. března. Jedním z gratulantů bude i Cimbálová muzika Slavičan, která popřeje Fleretům spolu s dalšími významnými osobnostmi české hudební scény - Jarkem Nohavicou, Karlem Vágnerem, Fanánkem Hágenem, Petrem Bendem ad. 

Veřejné osvětlení na sídlišti Malé Pole

Veřejné osvětlení na sídlišti Malé Pole

17.03.2023
V současné době probíhají dokončovací programátorské práce spojené s dálkovým nastavením svítidel veřejného osvětlení Slavičín - Malé Pole. Současná provozní nestabilita některých svítidel na sídlišti je způsobena postupným přenastavováním komunikačních cest pro vzdálené monitorovaní a řízeni jednotlivých svítidel. Tyto práce probíhají i ve večerních hodinách a měly by být dokončeny do pondělí 20.03.2023.
Omlouváme se za způsobené komplikace spojené s výpadky této části VO Slavičín.
Jaromír Tomšů, SATTURN HOLEŠOV
Poskytnutí zápůjček z Fondu rozvoje bydlení města Slavičín

Poskytnutí zápůjček z Fondu rozvoje bydlení města Slavičín

15.03.2023
Správní rada fondu vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí zápůjček z Fondu rozvoje bydlení města Slavičín na opravy a modernizaci bytů, bytových domů a rodinných domů na území města Slavičín.
Bližší informace a příslušné formuláře jsou k dispozici na webových stránkách města Slavičín (Městský úřad Slavičín – Tiskopisy a formuláře – Odbor ekonomický) nebo přímo na odboru ekonomickém MěÚ Slavičín, Bc. Jana Latináková, telefon: 577 004 833, email: latinakova@mesto-slavicin.cz.
Termín podání žádosti: od 03. 04. 2023  do 02. 05. 2023 včetně. Tiskopisy a formuláře
Veřejné osvětlení na sídlišti Malé Pole

Veřejné osvětlení na sídlišti Malé Pole

28.02.2023
V důsledku poruchy zemního vedení došlo k technické závadě na veřejném osvětlení na sídlišti Malé Pole v oblasti garáží (poblíž ulice U Zahrádek), a může tak docházet k výpadkům osvětlení. Na odstranění poruchy se pracuje. Děkujeme za pochopení
Odstávka elektřiny

Odstávka elektřiny

17.02.2023
Společnost EG.D., a.s., provozovatel distribuční soustavy, oznamuje přerušení dodávky elektřiny, a todne 17. února 2023 od 9.00 do 14.00 hodin v těchto ulicích nebo jejich částech: K. Vystrčila, Na Zastávce, K Hájenkám, Javorová I, Jarovorá II, Nad Ovčírnou a Školní. Více 
Díra ve vozovce v ulici Komenského u nemocnice

Díra ve vozovce v ulici Komenského u nemocnice

08.02.2023
K dočasnému poškození vozovky došlo v důsledku poruchy na vodovodní přípojce pro pekárnu v části, která se nachází na veřejném prostranství. V současné době je již porucha vodovodní přípojky opravena, avšak část opravy zasáhla i do vozovky. Vzhledem k počasí je daná část vozovky zpevněna, a jakmile se počasí zlepší, bude doplněna betonová deska a následně na jaře vše uvedeno do původního stavu. Prosíme řidiče o opatrnost při průjezdu v tomto úseku.
Běžkařské trasy v okolí Slavičína zatím bez strojové úpravy

Běžkařské trasy v okolí Slavičína zatím bez strojové úpravy

07.02.2023
Přestože začátkem února zavládlo pravé zimní počasí, běžkování v bezprostředním okolí města zatím příliš nepřeje. Navzdory hustému pátečnímu sněžení nebyla vrstva sněhu dostatečně vysoká, a tak se v sobotu pokus o strojovou úpravu stopy nezdařil. Mrazivé teploty dalších dnů kvalitu sněhu zhoršily. Čekáme tedy na příhodnější klimatické i sněhové podmínky pro úpravu stopy, o vývoji situace Vás budeme aktuálně informovat.  
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 167 starší
load