Aktuality

Upozornění pro řidiče

Upozornění pro řidiče

25.10.2011
Upozorňujeme řidiče, že v termínu od 24.10. do 31.11.2011 dojde k omezení v průjezdnosti silnice II/488 na ulici Hrádecká v délce cca 170 m, a to z důvodu realizace stavebních prací související s úpravou připojení Obchodního centra Slavičín – TESCO na tuto komunikaci. Provoz bude omezen dopravním značením.
Sběrný dvůr je opět v provozu

Sběrný dvůr je opět v provozu

25.10.2011
V areálu Služeb města Slavičína je po přestavbě znovu otevřen sběrný dvůr na shromažďování odpadu.
Občané mohou třídit odpad a odevzdávat jej zde do velkoobjemových kontejnerů a nádob. Obsluha je tu navíc rozšířena o nakladače odpadu a nosiče kontejnerů.
Věříme, že ve třídění odpadů budou občané úspěšně pokračovat a přidají se tímto mnozí další z těch, kteří smýšlejí ekologicky a současně též ekonomicky.
Slavičínské Cantare připravuje adventní koncerty

Slavičínské Cantare připravuje adventní koncerty

24.10.2011
Náš známý - domácí pěvecký sbor Cantare se vrátil počátkem října z hostování v Dubu nad Moravou a jeho zpěváci, obohaceni čerstvými zážitky, se pouštějí do náročné přípravy a nácviku repertoáru pro adventní koncertování. To podle plánu zazní v Chrámu svatého Vojtěcha v neděli 18. prosince 2011.

Hasiči varují před požáry

Hasiči varují před požáry

18.10.2011
Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje vyjížděl v minulém roce k celé řadě požárů způsobených nedbalostí lidí, kteří podcenili nebezpečí při topení. Na co si dát pozor, než začnete topit, upozorňují především v tuto dobu, kdy začíná topná sezona. V jakých lhůtách zajistit revize plynových a elektrických spotřebičů nebo čištění a kontrolu komínů a mnoho dalších rad z oblasti protipožární prevence je uvedeno na stránkách jednotky SDH Slavičín http://www.sdhslavicin.wbs.cz/, nebo odkaz na článek.
Army park připravuje na sobotu akční podívanou

Army park připravuje na sobotu akční podívanou

17.10.2011
V sobotu 29. října v areálu bývalých kasáren SOKOLOVO bude možné zhlédnout neobvykle pestrou ukázku vojenské techniky a činnosti klubů zabývajících se vojenskou historií. U příležitosti ukončení sezony budou otevřeny veškeré prostory Army parku - expozice protitankového, protiletadlového a operačně-taktického raketového vojska, expozice zaměřená na konstrukční uzly vojenských vozidel, Muzeum speciální výroby na Valašsku, věnované zbrojovkám našeho kraje. K expozici vševojskového muzea ČSLA přibudou také ukázky taktické a protichemické přípravy bývalé armády.
Od 14 hodin budou v areálu probíhat dynamické ukázky airsoftu (ukázka pěchotní taktiky - SAAR Zlín)a paintball se střelnicí pro děti. Klub Kyokushin Karate, Systema, se představí veřejnosti s technikami sebeobrany.
Pro motorizované návštěvníky Army parku je zajištěno parkování přímo v areálu a pro všechny občerstvení z polní kuchyně.
Info na http://armypark.slavicin.org
Vzpomínkový obřad

Vzpomínkový obřad

14.10.2011
Město Slavičín připravilo k uctění památky našich spoluobčanů zesnulých v tomto roce tradiční vzpomínkový obřad, který se uskuteční ve smuteční síni na městském hřbitově ve Slavičíně dne 30. října 2011 v 15 hodin.
Upozornění na přerušení dodávky elektrické energie - Hrádek

Upozornění na přerušení dodávky elektrické energie - Hrádek

12.10.2011
Společnost E-ON upozorňuje, že
dne 24. 10. 2011 od 7.30 do 13.30 hodin a
dne 7. 11. 2011 7.30 do 15.30 hodin
bude v Hrádku vypnut elektrický proud v ulicích:
Hrádecká, Družstevní, Nádražní, Nad Výpustou, Za Školou, Osvobození, Mladotické nábřeží, Ke Snožku, Spojovací, Za Zemánky, Příčná, L. Výducha č. p. 501
Dále: CVP Galvanika, ABM Hrádek, AGM Servis, Agrinea, Policie, DFH, Fe Market, JTA, Mor. vodárenská, OMI, Saddlers, Slavi, Trako, Zvláštní škola, Pila Vágner.
Nová hra divadla SemTamFór ještě tento víkend

Nová hra divadla SemTamFór ještě tento víkend

04.10.2011
Po prvních čtyřech vyprodaných představeních nové hororové komedie Psí hřbitov přidalo divadlo SemTamFór na žádost diváků další dvě představení této novinky již na tuto sobotu 8. října, a to ve 20 a ve 22 hodin.
"Protože je představení určeno pouze pro omezený počet diváků, doporučujeme zajistit si vstupenky v předprodeji," vzkazuje režisér Jan Julínek.
Předprodej probíhá v městském infocentru a také na stránkách divadla SemTamFór.
Opravuje se dlažba na Horním náměstí

Opravuje se dlažba na Horním náměstí

29.09.2011
Komunikace spojující ulice Tržní a J. Šály a přilehlé parkoviště na Horním náměstí se dočkaly rekonstrukce.
Město Slavičín v těchto dnech realizuje opravu propadlých či chybějících kostek na zmíněné cestě a vydláždění parkoviště novou zámkovou dlažbou. Na projekt, který si vyžádal více než 1 milion korun, získalo město pětisettisícovou dotaci.
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 97 98 99 100 101 102 103 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 167 starší
load